fbpx
Як місяць народження впливає на наше самопочуття

Як місяць народження впливає на наше самопочуття

Діліться інформацією з друзями:

Як місяць народження впливає на наше самопочуття – перевірте себе та рідних.

Кожна пора має свої ризики

Як місяць народження впливає на наше самопочуття – перевірте себе та рідних

Здоров’я людини залежить від того, в яку пору року вона народилася. Такого висновку дійшли дослідники зі США та Колумбії: вони встановили, що 27 захворювань пов’язані з гороскопом народження людини і можуть впливати на її фізичний стан протягом усього життя.

Якщо висловитися точніше, то народження в певні місяці може підвищити або зменшити ймовірність певних захворювань, і цьому є цілком наукові пояснення. Річ у тому, що в різні пори року переважають різні фактори ризику.

Наприклад, велика кількість алергенів або пилових кліщів спостерігається в теплу пору року, а взимку люди частіше страждають від нестачі вітаміну Д. Народжені в жовтні частіше хворіють на респіраторні захворювання, але серцево-судинні обходять їх стороною.

Проте самі лікарі вважають, що не варто ставитися до цього надто серйозно. Поки що це – лише дослідження, і вчені не дійшли однозначного висновку. У якому б місяці ви не народилися, це зовсім не означає, що у вас неодмінно розвинеться якесь захворювання. Головне, дотримуватися правильного харчування, вести активний спосіб життя й уникати стресів. Якщо нехтувати цими правилами, то це скоріше може викликати серйозне захворювання, ніж сезон або місяць вашого народження.

Чим же можуть страждати люди, які народилися в певні місяці року?

Січень. Чоловіки: запор, проблеми з зубами, біль у спині. Жінки: мігрень, жіночі проблеми, серцево-судинні захворювання.

Лютий. Чоловіки: хвороби щитоподібної залози, проблеми з серцем, остеоартрит. Жінки: остеоартрит, захворювання щитоподібної залози, тромбофлебіт.

Березень. Чоловіки: катаракта, проблеми з серцем, астма. Жінки: артрит, ревматизм, запор.

Квітень. Чоловіки: астма, остеопороз, захворювання, пов’язані зі щитоподібною залозою. Жінки: остеопороз, пухлини, бронхіт.

Травень. Чоловіки: депресія, астма, діабет. Жінки: алергія, остеопороз, запор.

Червень. Чоловіки: серцеві проблеми, катаракта, хронічний бронхіт. Жінки: нетримання, артрит, ревматизм.

Липень. Чоловіки: артрит, астма, пухлини. Жінки: хронічний біль у шиї, астма, пухлини.

Серпень. Чоловіки: астма, остеопороз, захворювання щитоподібної залози.

Жінки: тромби, артрит, ревматизм. 

Вересень. Чоловіки: астма, остеопороз, проблеми зі щитоподібною залозою. Жінки: остеопороз, захворювання щитоподібної залози, злоякісні пухлини.

Жовтень. Чоловіки: хвороби щитоподібної залози, остеопороз, мігрень.

Жінки: підвищений холестерин, остеопороз, анемія.

Листопад. Чоловіки: хронічні проблеми шкіри, серцеві захворювання, хвороби щитоподібної залози. Жінки: запор, проблеми з серцем, варикоз.

Грудень. Чоловіки: катаракта, депресія, серцеві захворювання. Жінки: хронічний бронхіт, астма, утворення тромбів.

Марія МАТВІЄНКО

Читайте також: Що означають стихії в східному гороскопі, як визначити свою