fbpx
Медики ярмаркували на автомобіль для захисника з Рівненщини

Медики ярмаркували на автомобіль для захисника з Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

У великодні дні в Рівненській обласній дитячій лікарні відбувся благодійний аукціон «Разом до перемоги». Його організували працівники закладу та волонтери ком’юніті Rivne_redblack. Метою заходу був збір коштів на допомогу військовим, які нині захищають нашу країну. 

– Подібні благодійні заходи задля підтримки ЗСУ ми проводимо в нашому закладі не вперше, – каже директор КП «РОДЛ» РОР Віталій Бойко. Наші працівники регулярно ініціюють збори продуктів, медикаментів, інших потрібних речей для наших захисників. Ми розуміємо, що можемо жити, працювати й святкувати тільки завдяки військовим, які боронять нас на сході та півдні України. Таким чином хочемо їм допомогти і водночас постійно підтримувати дух перемоги. І я дуже вдячний колективу лікарні за їхню активну позицію. 

Частину лотів для аукціону підготували самі працівники лікарні (наприклад, написані ними картини), а ще частину у вигляді сувенірів – передали через волонтерів військові безпосередньо з місць бойових дій – тубуси від боєприпасів, короби, гільзи від артилерійських снарядів та автоматів і навіть корпус міни. До речі, саме лоти воєнної тематики користувалися особливим попитом серед учасників аукціону. Також було чимало охочих придбати книги Максима Кривцова «Вірші з бійниці» та Олександра Терена «Історія впертого чоловіка» з автографом автора, фотографії захисників з пам’ятними надписами тощо. 

Під час аукціону медикам вдалося зібрати 100250 грн. Усі отримані кошти вони передали представникам ком’юніті Rivne Red Black. А ті долучать їх до необхідної суми і придбають автомобіль Nissan X-Trail для рівнянина, що боронить нашу країну в складі бригади «Гвардія наступу».

Дана РОМАНЮК, Медичний вісник+