fbpx

Форум громад: на Рівненщині визначили пріоритети на наступний рік

Про це йшлося під час Форуму громад Рівненщини. Голови територіальних громад області підсумовували рік та напрацювали пріоритети наступного.

Говорить Сергій Подолін.

«Продовжуємо тримати оборону області, чатувати та укріплювати кордон, зводити фортифікаційні споруди, облаштовувати укриття. Концентруємо увагу на видатках, які підсилять ЗСУ, своєчасному фінансуванні захищених статей, муніципальному співробітництві та податках», – сказав в.о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Він також додав, що Рівненщина – це надійний економічний тил. Навіть в умовах війни в області реалізуються масштабні інвестиційні проєкти в деревообробній та меблевій промисловості, агропромисловому комплексі, скловиробництві.

Під час заходу обговорили виконання бюджетів, державні субвенції, законодавчі ініціативи, волонтерську та безпекову складову.

Директор Департаменту економічного розвитку й торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк зауважив, нині переважна більшість галузей господарського комплексу області функціонує стабільно. Зокрема, надходження платежів до державного бюджету збільшились на 44 відсотки, до місцевих бюджетів – на 27,4 відсотка.

Окремо обговорили можливості, які передбачені державними та регіональними програмами та спрощеного іпотечного кредитування.

Насамкінець заходу відбулася благодійна акція — передача трьох дронів для 130-го розвідбатальйону. Куплені вони за кошти керівників громад.

Три дрони для 130-го розвідбатальйону.

Організатор – асоціація органів місцевого самоврядування «Об’єднані територіальні громади Рівненщини» та U-LEAD.

Джерело: Рівненська ОВА.

Читайте також: Рівненський будинок дитини отримав допомогу для своїх вихованців