fbpx

Рівненський будинок дитини отримав допомогу для своїх вихованців

Допомога та турбота про тих, хто найбільше вразливий у нашому суспільстві — важливе завдання для міської влади.

Сьогодні, 1 листопада, секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян особисто завітав до Рівненського спеціалізованого будинку дитини, де перебувають діти-сироти, ті, кого позбавлено батьківського піклування, та малята раннього віку з особливими потребами. Саме в цьому закладі ці дітки знаходять підтримку і любов.

Від Благодійного фонду Віктора Шакирзяна для вихованців закладу передали гуманітарну допомогу. А саме продукти харчування, засоби гігієни, дитячі іграшки та інші необхідні речі. Це вже не вперше, коли благодійний фонд допомагає центру реабілітації для дітей з вадами розвитку.

На одній з сесій депутатами Рівнеради було виділено кошти на спеціальний модуль для реабілітації, який відкриває нові можливості для дітей у процесі їхнього фізичного та емоційного відновлення.

“Разом із депутатами міста на одній з сесій вирішили виділити кошти на закупівлю центру спеціального модуля, завдяки якому діти мають можливість проходити реабілітацію. Ми повинні допомагати, піклуватися про наше майбутнє покоління і робити все можливе, аби вони мали можливість жити повноцінно. Коли є бажання та можливості допомагати, потрібно максимально підтримувати наше майбутнє,” – підкреслив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Читайте також: Рівненський будинок дитини отримав допомогу для своїх вихованців