«Агатівка» на замку: у чотирьох районах на Рівненщині заборонили дитяче оздоровлення

Діліться корисною інформацією з друзями:

Робота оздоровчих закладів у чотирьох районах Рівненщини, віднесених до «червоної» та «помаранчевої» епідемічних зон заборонена. Серед них – «Агатівка» на Гощанщині, «Любава» на Костопільщині, «Електронік-Рівне» та «Сигнал» у Рівненському районі. Причина – в підйомі захворюваності на коронавірус на цих територіях.

На 14 днів Дубно, Рівненський та Костопільський райони потрапили до «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки через COVID-19. До «помаранчевого» рівня небезпеки увійшли місто Острог, Гощанський та Здолбунівський райони.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«З 17 серпня впродовж двох тижнів табори не мають права приймати дітей. Також не можна відправляти дітей на відпочинок в інші оздоровчі заклади, якщо вони проживають на території, що віднесена до червоної та помаранчевої зони», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко під час обласної комісії ТЕБ та НС.

Нагадаємо, відповідно до нової системи зонування, дитячі табори не можуть працювати у районах із «червоною» і «помаранчевою» зонами. Допускається лише «зелена» і «жовта» зона.

Джерело: Рівненська ОДА

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram