У Рівному дозволили працювати атракціонам, але заборонили караоке і велелюдні фестивалі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні відбулося чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС. Ухвалено низку дозволів на відновлення роботи та продовжено певні заборони. Зокрема комісія доручила поліцейським та громадським формуванням з охорони громадського порядку “Рівненській загін сприяння поліції “СОМ”, управлінню торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування забезпечити дотримання карантинного режиму за межами ринків. Водночас згодом буде розглянута можливість відкриття такої торгівлі за умови послаблення карантину.

Комісія також погодила відновлення роботи низки атракціонів у парку ім. Т.Г. Шевченка. Однак не дала дозволу на оздоровлення пільговиків у міському КП ДСОК «Електронік-Рівне».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

З огляду на епідемічну ситуацію та позицію головного санітарного лікаря Рівненської області Романа Сафонова заборонили роботу караоке клубу ТзОВ «Лагуна-РА», боулінг-центру «Турбіна». Не дозволили проводити концерт «Мега-подія» та фестиваль «Атмосфера».

На звернення Дирекції Рівненського міського Палацу дітей та молоді про можливість надання дозволу на проведення освітнього процесу з   17 серпня 2020 року з учнями структурних підрозділів ПДМ було дано добро.

На звернення Рівненської обласної організації «Українського товариства сліпих» про можливість відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті – пільговий проїзд відновлений Рішенням Комісії. 

Дозволили роботу атракціонів: «Дитячий потяг «Посмішка», «Дитячий картинг» та «Дитячий тир» до 1 вересня 2020 року.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»