У фантастичному поєдинку рівненські баскетболісти перемогли одеситів (ВІДЕО)

“Валідольним” виявився перший поєдинок за чемпіонство у вищій лізі між БК «Рівне» та одеською БК «БІПА».

В першій половині одесити домінували на майданчику, іноді перевага їх сягала 15 очок. Проте в третій, та особливо в четвертій чверті рівняни зробили диво. Вони ліквідували відставання зрівняв рахунок та перевівши гру в овертайм.

На початку першого овертайму вже рівняни диктували хід гри. Але після декількох невдалих атак рівнян одесити знову вийшли вперед. Однак на останніх секундах Віктор Герасимчук триочковим кидком знову зрівняв рахунок і перевів гру у другу додаткову п’ятихвилинку. І тут блискуче показав себе Дмитро Тимощук. Його сім очок поспіль і дуже важливе перехоплення дозволили рівнянам захопити лідерство. І за неймовірної підтримки залу втримати перемогу. Отож, 98:94 – і БК “Рівне” у серії до трьох перемог лідирує – 1:0.

БК “Рівне” “БІПА” – 98:94 OT2 (13:30, 23:20, 25:18, 17:10, 20:16)

Рівне: Тимощук – 17, Коровяков – 16 + 8 підбирань, Герасимчук – 9, Адедиран – 6, Калашніков – 20, Шепелев – 11, Жуковський – 10, Чиж – 7, Шанюк – 2.

БІПА: Соловей – 5 , Соловйов – 17 , Паттон – 23 + 19 підбирань, Ревзін – 17, Челован  – 19, Ткаченко – 1, Загреба – 6, Фурс – 5.