“Верес” не зміг протистояти “Руху”, хоча забиває першим

У суботу, 27 квітня, “Верес” грав на “Арені Львів” з місцевим “Рухом”. Рівненський клуб бореться за збереження прописки в еліті, тому для нього кожен заліковий пункт зараз на вагу золота.

Гості активно розпочали зустріч, але довгий час їм не вдавалося довести свої атаки до логічного завершення – було чимало сумбуру. Футболіста “Вереса” не поступалися у боротьбі, прагнули швидко доставляти м’яч до заключної третини поля. Тому  господарі не могли спокійно вийти з захисту – м’яч більше перебував на половині поля львів’ян.

І на 30-й хвилині фортуна таки посміхнулася гостям. Микола Гайдучик пробивав з-за меж штрафної, і м’яч після рикошету від голови Богдана Слюбика залетів у верхній кут – 0:1. Так закінчився перший тайм.

А почався другий – і рівнян наче підмінили. Тому й пропустили дуже швидко три мячі. На 48-ій хвилині реабілітувався за прикрий автогол Слюбик, на 59-й хвилині відзначився Бренер Таллес, а ще через шість хвилин львів’яни збільшили свою перевагу після удару Ярослава Карабіна.

Всі спроби Олега Шандрука змінити хід зустрічі замінами не мали успіху. Отож, поразка «Вереса» – 1:3.