Рівненський “Кардинал” поступився у першому матчі серії плей-офф

МФК «Кардинал-Рівне» стартував у чвертьфінальній серії плей-офф футзальної Екстраліги з домашньої поразки від іванофранкіського «Урагана» – 2:7.

У Рівному зустрілися восьма та перша команда регулярного чемпіонату. Фаворитом вважася (і небезпідставно) «Ураган», який уже на початку зустрічі підтвердив прогнози. Гол забив Артем Фаренюк.

Втім, пропущений гол не розчарував – вже через чотири хвилини Михайло Волянюк зрівняв рахунок – 1:1! Згодом Волянюк забив удруге –  і знову йому асистував Максим Малиновський.

Рівняни до перерви грамотно протистояти супернику, але після відпочинку лідер чемпіонату розігрався. Все почалося із нелогічного автоголу – м’яч від поперечини воріт зрикошетив у потилицю Дмитру Дяченку і влетів у сітку воріт – 2:2.

І рівняни «посипалися», пропустивши ще п’ять м’ячів. По два рази відзначилися Михайло Грицина і Ігор Корсун, ще один гол на рахунку Станіслава Моспана.

Другий матч серії відбудеться за два тижні в Івано-Франківську.