Рівняни перемагають у столиці і продовжують боротьбу за медалі

Рівненський футзальний клуб “Кардинал-Рівнестандарт”, вигравши у столиці повторний поєдинок 1/4, зумів пройти у подальшу боротьбу за медалі.

Господарі “CLUST” першими відкрили рахунок і, здавалося, впевнено контролювали хід гри. Однак до перерви рівняни змогли забити три м’ячі, в яких безпосередню участь взяв Михайло Волянюк.

Спочатку він видав фантастичний пас на Максима Малиновського і той невідпорним ударом зрівняв рахунок. А далі настала черга вже самого Михайла. Він двічі реалізував 10 метрові штрафні удари. На перерву команди пішли за впевненої переваги рівнян – 3:1.

Другий тайм пройшов не менш напружено. Кияни намагалися змінити хід гри. Однак їм вдалося лише забити гол престижу – на 37-й хвилині відзначився Владислав Мосьпан, і не більше.

Отож, 3:2 – перемога рівненського клубу.