Рівненські баскетболісти здобули другу перемогу у черкаському турі

БК «Рівне-ОШВСМ» здобув свою другу перемогу у черкаському турі – він обіграв «Старий Луцьк-Університет» з рахунком 77:58.

Нагадаємо, що вчора, 24 січня рівняни втретє в нинішньому сезоні перемогло “Київ-Баскет”

Хоча волиняни в стартовій чверті та чимало помилялися, але це їм не завадило на рівних грати з нашими земляками. Перша десятихвилинка закінчилася з мінімальною перевагою рівнян – 18:17.

Втім, вже в другій чверті БК «Рівне» збільшило перевагу до 14 очок  і далі спокійно втримував суперника на безпечній для себе відстані.

Рівне-ОШВСМ — Старий Луцьк 77:58 (18:17, 25:14, 15:11, 19:16) / статистика

Рівне-ОШВСМ: Джойнер 17 + 8 підбирань + 5 перехоплень, Сміт 4 + 5 підбирань, Соловйов 10 + 7 підбирань, Мочалов 8 + 6 підбирань, Водолазський 24 + 7 підбирань – старт; Шепелев 6, Герасимчук 4, Тимощук 2, Рябой 2, Чиж 0, Лемішка 0

Старий Луцьк: Мусієнко 3 + 6 підбирань, Джексон 4 + 6 підбирань + 4 передачі, Кольченко 11, Дюпін 2, Томас 8 + 9 підбирань – старт; Коцько 8 + 5 підбирань, Липовцев 8, Прозапас 5, Бедлінський 4, Марків 3, Глушко 2

Для Рівного це – 13 перемога в сезоні, і команда залишається в лідируючій трійці турнірної таблиці.

БК «Рівне-ОШВСМ» завершить тур у Черкасах матчем з «Черкаськими Мавпами» завтра, 26 січня.