Рівне перемогло Київ-Баскет

БК “Рівне” втретє в нинішньому сезоні перемогло “Київ-Баскет”

Відмінно розпочали черкаський тур Суперліги рівненські баскетболісти. У своїй першій грі вони подолали столичний «Київ-Баскет» – 77:75. Втретє в нинішньому сезоні!

Перша чверть пройшла у рівній боротьбі на високих швидкостях і не виявила переможця – 22:22.

У дебюті другої десятихвилинки перевагою заволоділи рівняни, яким  краще вдавалися кидки та боротьба під щитами. Отож, перед великою перервою БК «Рівне» вирвалося у лідери – 44:38.

А після відпочинку «Київ-Баскет», у свою чергу, заграв більш результативно, тому на останню перерву команди пішли за нічийного рахунку – 59:59.

Проте Рівне не думало віддавати перемогу киянам. Хоч за 25 секунд до фінального свистка захисник «Київ-Баскета» Лев Кошеватський скоротив відставання своєї команди до одного пункту, проте це киянам не допомогло. Олексій Соловйов з лінії штрафних двома влучаннями встановив остаточний рахунок.

У переможців найрезультативнішим гравцем став Елайджа Джойнер – 20 очок, 18 пунктів на рахунку Максима Мочалова.

Завтра рівняни грають з «Старим Луцьком».