fbpx
Напис "Слава Україні".

В Костополі працює “Простір, дружній до дитини”. Що це за місце, і як він працює

Діліться інформацією з друзями:

Центр “Простір, дружній до дитини” в м. Костопіль – один із 10, які відкрили на Рівненщині 2023 року завдяки україно-швейцарському проєкту Психічне здоров’я для України (MH4U).

Його облаштували на базі ГО «Сонячний промінь»: у приміщенні зробили ремонт, придбали меблі, обладнали соціальні майстерні.

Заняття у просторі.

Тут працюють передусім з тими, хто має фізичні та інтелектуальні порушення, застосовуючи сучасні світові практики у сфері психічного здоров’я.

Послугами центру користуються передусім члени громадської організації. В ній зареєстровано 60 сімей. Серед відвідувачів є молодь з різними нозологіями, віком від 18 років. Їм допомагають соціалізуватися, набути базових побутових навичок та вмінь.

У просторі.

Крім того, в центрі проводять навчання та психологічні тренінги для батьків.

У просторі облаштовані майстерні миловаріння та свічковаріння, швейна майстерня. Тут діють спортивний та театральний гуртки, організовують змагання та вистави. Є також майстерня для випікання хліба. Завдяки благодійникам придбали тістоміс та хлібопічку.

Заняття у просторі.

Окрім занять та соціальних майстерок, у центрі організовують змістовне дозвілля та відпочинок, до яких можуть долучитися всі охочі. До спілкування запрошують школярів, студентів, працівників різних установ.

Свічки.

Напередодні з роботою центру ознайомилися представники проєкту “Психічне здоров’я для України”.

Завдяки цій донорській організації на Рівненщині створили ще 9 таких просторів: у Рівному, Колоденці, Шпанові, Білій Криниці, Городищі, Демидівці, Корнині, Смизі, Березному.

Спільна світлина.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: На Дубенщині працюватиме Мобільна бригада обласного перинатального центру