fbpx
Слухачі семінару.

Представники дев’яти регіонів приїхали до Рівного на семінар для керівників ЦНАПів

Діліться інформацією з друзями:

Впродовж двох днів представники 9 регіонів України матимуть можливість обговорити та поширити кращі практики для вдосконалення адмінпослуг в умовах воєнного стану.

Говорить начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Привітав учасників начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

«Центр надання адміністративних послуг – сьогодні це чи ненайдоступніший спосіб комунікації громадянина та влади. У зв’язку з цим хочу подякувати представникам Рівненщини за їх завжди активну позицію, за те, що люди знають, що у ЦНАПі їм точно допоможуть. У цьому напрямі область має не просто великий потенціал, але й міцний фундамент», – зазначив Олександр Коваль.

Очільник Рівненщини також подякував міжнародним партнерам у розвитку системи ЦНАП – проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад у вибраних регіонах України», що реалізується за фінансової підтримки Уряду Великої Британії. І, зокрема, регіональній координаторці проєкту в області Ользі Кашевській.

96% відвідувачів задоволені якістю державного сервісу в ЦНАП. Такі результати опрацьованих відгуків понад 51,5 тис. громадян України за результатами минулого року.

З вітальними промовами до учасників також звернулися:

  • заступник голови ОДА Сергій Гемберг,
  • начальник управління системного розвитку надання адмінпослуг Міністерства цифрової трансформації Марина Бобраніцька,
  • голова підкомітету з питань адмінпослуг та адмінпроцедур Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, народний депутат України Лариса Білозір,
  • керівник Програми ПРООН з розвитку регіонів Мустафа Саіт-Аметов.
Представники влади.

Під час семінару мова йшла про надання послуг соціального характеру, Держпродспоживслужби, Держгеокадстру тощо. Під час навчання присутні мали змогу обмінятися досвідом побудови ефективної команди ЦНАП, а також окреслити шляхи зміцнення потенціалу в умовах кризового реагування.

Наразі на Рівненщині функціонує 49 центрів надання адміністративних послуг, 2 територіальних підрозділи та 66 віддалених робочих місць. Впродовж минулого року в області було надано 848 тисяч адмінпослуг, що на 40% більше від попереднього року.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: У проєкті «Всеукраїнські шкільні ліги» зареєструвалися майже 1,5 тисячі команд з Рівненщини