У Рівному шукають директора “Особливої дитини”

Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради оголосило конкурс на заміщення посади директора Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» Рівненської міської ради.

Адреса закладу освіти: місто Рівне, вулиця Гурія Бухала, 3

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі – з 24 січня по 21 лютого 2020 року.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на вакантну посаду директора: громадянство України;

вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста); педагогічний стаж роботи не менш як три роки;

організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Річний фонд оплати праці (оклад, в тому числі доплата, премія, надбавка) у попередній календарний рік становила 125 279 гривні.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами: письмового іспиту з перевірки на знання законодавства України, професійної компетентності,

публічної, відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку Закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії, в тому числі членів конкурсної комісії з правом дорадчого голосу щодо проведення презентації.

Документи: заява про участь у конкурсі; мотиваційний лист (довільна форма); згода на обробку персональних даних; особовий листок з обліку кадрів, фото 3×4; копія військового квитка/тимчасового посвідчення; автобіографія, резюме (за вибором); копія паспорта громадянина України (усі записи, відмітки); копії документів про освіту; копія трудової книжки (усі записи); довідка про відсутність судимості на момент подання документів (ПОВНА*); медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів (форма №122-2/о).

Оригінали документів мати при собі.

Документи подаються особисто у відділ кадрів Управління освіти Виконавчого комітету Рівненської міської ради, за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 30, кабінет №25.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: