fbpx

На каву до мера завітала чемпіонська родина

Сьогодні міський голова Володимир Хомко та титулований рівненський плавець Михайло Романчук поспілкувалися за кавою. На зустріч також завітали дружина чемпіона, легкоатлетка Марина Бех-Романчук, його мама Олена Едуардівна та тренер Петро Нагорний.

У приємній по-справжньому щирій атмосфері поговорили про змагання в Люксембурзі. Говорили й про подальші плани Михайла та Марини не лише у спорті, а й приватному житті. Йшлося і про майбутній стадіон та ймовірність будівництва у Рівному великого басейну.

– Пишаюся особистим знайомством із Михайлом, – зазначив Володимир Хомко. – Це велика честь спілкуватися з чемпіоном, чиїми успіхами гордяться не лише його рідні й наставники, а й чимало рівнян. Влада намагається підтримувати спорт. Поступово ремонтуємо спортшколи, допомагаємо спортсменам і тренерам, триває реконструкція міського стадіону. До речі, в цьому проекті ключовими радниками для проектантів і забудовників стали саме спортсмени, які підказували, які бігові доріжки потрібні, яким має бути поле, приміщення для тренувань та відпочинку. Сподіваюся, що й титуловані атлети й новачки у спорті здобудуть ще багато перемог і надалі прославлятимуть рідне місто.