fbpx

У Рівному живе семеро живих легенд

Вони зі зброєю в руках у буремні воєнні роки боронили рідну землю. Їх, партизанів Другої світової війни, як, зрештою, й учасників бойових дій, з року в рік стає все менше і менше.

Вони відходять у вічність тихо і непомітно, залишаючи по собі в історії нетлінний приклад мужності та героїзму. У Рівному проживає семеро партизанів-підпільників, лише п’ятьом з яких здоров’я дозволило особисто долучитися до традиційних заходів, присвячених Дню партизанської слави.

Урочистості з нагоди свята відбулися минулої п’ятниці, напередодні Дня партизанської слави, яке відзначається 22 вересня. За сталим звичаєм, цього дня рівняни на площі Перемоги віддали данину шани подвигу партизанів і підпільників Другої світової війни та увічнення їхньої пам’яті. Керуючий справами міськвиконкому Петро Середюк разом з представниками міського управління праці та соціального захисту населення, громадськості та ветеранами поклав квіти до пам’ятника воїнам, партизанам і підпільникам.

Після офіційних урочистостей відзначення Для партизанської слави продовжилося в затишній залі «Світлиці» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного. Того дня тут зібралися активісти міської організації ветеранів та одинокі громадянами, які перебувають на обліку в цій соціальній установі.

Як завжди, усіх зі святом привітав міський голова Рівного Володимир Хомко. Він, зокрема, зауважив що подвиг наших батьків та дідів у Другій світовій війні залишається з нами, як високий зразок мужності, сили духу й самопожертви, а пам’ять про ту війну залишиться як вічна скорбота за тими, хто віддав життя за Вітчизну. Мер побажав усім ветеранам міцного здоров’я, бадьорості, належної шани від нащадків, невичерпної енергії до життя, добробуту, злагоди та довголіття. А от п’ятьом присутнім на святі партизанам Володимир Хомко вручив солодкі подарунки і грошову допомогу.

Від щирого серця вітаємо шановних ветеранів, яким ми завдячуємо за свободу нашої рідної країни.

Анна ІГНАТОВА, начальник відділу соціально-побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці міського управління праці та соціального захисту населення