fbpx

Зеленський: росія розглядає сценарій терористичного акту на ЗАЕС

У зверненні Володимир Зеленський повідомив щодо можливого терористичного акту агресора на ЗАЕС, у якому наголосив, що окупанти все підготували для цього.

Про це йшлося у доповіді розвідки та Служби безпеки України, де було два пункти: російський теракт на Каховській гідроелектростанції, який відбувся, і ще один теракт, який готується російськими окупантами, – на Запорізькій атомній станції.

“Тепер щодо Запорізької атомної. Я нагадую тим, хто забув: це найбільша атомна станція в Європі. Усі у світі: МАГАТЕ, усі країни, усі лідери – точно знають, що там відбувається. Росія використовує Запорізьку атомну станцію як елемент своєї агресії. Окуповує станцію. Прикриває нею обстріли сусідніх міст. Тримає там зброю та військових. Зараз наша розвідка отримала інформацію про те, що Росія розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції – терористичного акту з викидом радіації. Вони все підготували для цього. Ми передаємо всю наявну інформацію нашим партнерам – кожному у світі. Усі докази. Європа, Америка, Китай, Бразилія, Індія, арабський світ, Африка – усі країни, абсолютно всі мають це знати. Міжнародні організації… Усі» – повідомив президент.

Про це повідомив Офіс президента.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Фото: Офіс президента

Читайте також: У Дубенському районі вогнеборці ліквідували дві пожежі у приватних домогосподарствах