fbpx

На Рівненщині попрощалися з трьома Героями

В останню дорогу провели Андрія Іващука, Олександра Сінькова та Андрія Філатова.

Андрій Іващук

У Козинській громаді попрощались з Андрієм Іващуком. Чоловік служив у ЗСУ на посаді командира гранатометного відділення взводу вогневої підтримки окремого гірсько-штурмового батальйону, був сержантом.

На жаль, загинув воїн 16 червня 2023 року у бою поблизу населеного пункту Лобкове Василівського району Запорізької області. Поховали Андрія в рідному селі Гранівка.

Олександр Сіньков

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Олександрійська громада в жалобі за 44-річним Олександром Сіньковим. Воїн народився у селі Нова Любомирка, навчався в Олександрійському ліцеї. Закінчив Рівненське професійно-технічне училище, здобувши кваліфікацію електромонтажника.

Після строкової служби в армії повернувся в рідне село. Разом з дружиною Наталею виховували сина. 25 березня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації. Планував обов’язково приїхати на народження свого другого сина. Але не судилося…

Солдат загинув 19 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Сокіл Донецької області внаслідок влучання ракети російської федерації. Поховали Героя в селі Олександрія.

Андрій Філатов

У Вараську громаду «на щиті» повернувся 36-річний Андрій Філатов. Чоловік народився у м. Славутич на Київщині.

Мобілізували до лав ЗСУ наприкінці серпня минулого року. Служив бойовим медиком, солдатом 1-ої штурмової роти військової частини А4640.

На жаль, загинув воїн 16 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання біля села Новоданилівка Оріхівського району Запорізької області. Без батька залишилося двоє дівчат, дружина при надії…

Вічна пам’ять і слава Героям!

Читайте також: Зеленський: росія розглядає сценарій терористичного акту на ЗАЕС