fbpx

На Рівненщині визначалися з кількістю ОТГ

Сьогодні в облдержадміністрації представили план моделі адміністративного устрою Рівненської області. Тобто, скільки ж буде об’єднаних територіальних громад, пише сайт Рівне 1.

Найбільш жваві обговорення відбулись стосовно Рівненського району. Все тому, що мешканці Городка, Обарова, Бронників оперативно вирішили створити власну ОТГ, адже за планом вони мали б бути об’єднані з Рівне. 

Після тривалої дискусії заступник очільника ОДА Ігор Тимошенко дав час до середи опрацювати можливість такої ОТГ, або ж рухатись далі за планом. Втім, закликав керуватись не лише емоціями, а і розрахунками.

Також відбулось коротке обговорення щодо плану Здолбунівської ОТГ. Напередодні йшлося про три громади. Здовбицьку, Здолбунівську та Мізоцьку. Втім, згодом рішення змінилось, адже дві з трьох виявились дотаційними. Тому буде утворено дві громади. Проти такого рішення виступив депутат Здолбунівської міської ради і активний мешканець Здовбиці Микола Орлов. Однак, найпевніше це навряд чи вплине на рішення, адже чиновники посилаються на розрахунки.

До Дубенського району включено 4 ОТГ – Смизьку, Привільненську, Семидубську та Дубенську ОТГ (у складі Дубенської міської ради, Тараканівської (утворена), Варковицької, Вербської, Мирогощанської (утворена)та Повчанської (утворена) ОТГ).

На основі Березнівського, Острозького та Корецького районів запропоновано створити по одній однойменній ОТГ.

До Володимирецького району включено 2 ОТГ – Вараську та Володимирецьку.

Перспективним планом на території Гощанського району передбачено утворення трьох ОТГ. Стільки ж має й модель адмінустрою – Гощанська, Бабинська та Бугринська ОТГ.

Перспективним планом на території Демидівського району передбачено утворення двох ОТГ – Демидівська та Боремельська.

До моделі Дубровицького району включено 3 ОТГ – Дубровицька, Висоцька, Миляцька.

У Зарічненському районі передбачено утворення двох ОТГ– Зарічненська та Локницька.

ОТГ буде й на території Млинівщини. Тут пропонують створити 2 ОТГ – Млинівська та Острожецька. Хоча очільник говорив про можливу співпрацю з Волинською областю.

До моделі Костопільського району увійшли 4 ОТГ – Деражненська, Малолюбашанська, Головинська та Костопільська.

Радивилівського району передбачено утворення включено 3 ОТГ – Козинську, Крупецьку та Радивилівську.

Модель Рокитнівського району передбачає дві ОТГ – Рокитнівську та Березівську.

Перспективним планом на території Сарненщини передбачено утворення шести ОТГ, які без змін увійшли до моделі адміністративно-територіального устрою, зокрема: Сарненська, Вирівська, Клесівська, Степанська, Кричильська та Немовицька.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»