fbpx

«Віддану» таки покажуть у Рівному

Діліться інформацією з друзями:

Стрічку «Віддана» режисерки Христини Сиволап (уродженки Рівного) таки покажуть у нашому місті. Сеанси стартують з 18 січня, про це на своїй сторінці в фейсбуці написав заступник голови РОДА Сергій Гемберг.

Сеанси призначені на 18 годину та 21:20

А в неділю 19 січня, о 17 годині в Майстерні міста Рівне відбудеться творча зустріч із Христиною Сиволап. О 18 годині – сеанс фільму «Віддана» в Кінопалаці Україна та спілкування з режисер кою.

Сергій Гемберг подякував за допомогу директору Кінопалац «Україна» в Рівному Сергію Демянкову.

Як раніше повідомила режисерка, показ фільму «Віддана» в Рівному не планувався. Про це на своїй сторінці в фейсбуці написала режисерка Христина Сиволап.

Як повідомили з кінопалацу, попередньо не було досягнуто домовленості з дистриб’юторською компанією, що займається прокатом стрічки. Однак, зважаючи на потужний резонанс, перемовини відновили і досягнули домовленості.

«Віддана» – український повнометражний фільм, знятий за мотивами роману «Фелікс Австрія» сучасної української письменниці Софії Андрухович. Події фільму розгортаються у XIX столітті в австрійському Станіславові. У головних ролях – Маріанна Янушевич, Олеся Романова та Роман Луцький.

В прокат прем’єра стрічки вийшла сьогодні – 16 січня 2020 року.

Марія МАТВІЙЧУК

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»