fbpx

Рівняни активно купують квитки на «Віддану»

Завтра, 18 січня у Рівному стартує показ нового українського фільму «Віддана», який зняла режисерка Христина Сиволап (уродженка Рівного). Майже половина квитків на перший сеанс у суботу у рівненському кінопалаці ( на 18 годину) станом на 14 годину п´ятниці уже продана. Ще більше квитків придбали на неділю, адже на цей час анонсована присутність режисерки стрічки.

Неабиякий ажіотаж довкола фільму у рідному місті режисерки виник через те, що Рівне – єдиний з обласних центрів України, де не планувався показ стрічки. Про це Христина Сиволап написала на своїй сторінці у ФБ.

Представники єдиного в місті кінотеатру пояснили, що «не змогли досягти домовленості з дистрибюторською компанією». Однак зважаючи на реакцію рівнян, перемовини відновили і 16 січня таки домовилися про показ. Отже, хоч і на два дні пізніше, ніж у інших великих містах, але в Рівному «Віддану» таки покажуть.

Більше того, у неділю 19 січня до Рівного завітає режисерка стрічки Христина Сиволап, щоб презентувати її і поспілкуватися з глядачами. Зустріч запланована на 17 годину і відбудеться в Майстерні міста (вул. Лермонтова, 6, перший поверх).

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»