У Рівному збирають кошти на лікування Даринки Білецької

Діліться корисною інформацією з друзями:

Саме так збирають у Рівному кошти на лікування маленької дівчинки Даринки Білецької. Активні рівняни часто допомагають цій родині, тепер же для збору коштів організували благодійний аукціон «Дарунки Даринці». Долучитися вирішили й працівники облмуздрамтеатру, які дадуть благодійну виставу 26 січня.

Даринці уже 7 років. Одразу після народження дівчинку покинула рідна мати, залишивши їй у спадок страшний діагноз – дитині діагностували ВІЛ-інфекцію. А жінка, яка з перших днів опікується маленькою принцесою – Олена Тоюнда, подарувала їй справжню сім’ю і материнську любов, не шкодує сил та часу, щоб підтримувати її здоров’я. Однак Дарина потребує постійного лікування.

Зараз потрібно щонайменше 70 тисяч гривень для діагностики та лікування у сучасній клініці в Польщі. Самотужки справитися з усіма витратами родина не може. Тому їм часто допомагають волонтери та просто небайдужі.

– Ми дізнались історію Даринки і вирішили підтримати дівчинку та цю неймовірну жінку Олену, яка нею опікується. І це при тому, що має трьох власних дітей! Не задумуючись, обрали «Білосніжку та семеро гномів» тому, що попит на цю казку-мюзикл шалений. За два тижні її встигли вже показати понад 50 разів.

Це суперхіт від режисера, заслуженого артиста України, Станіслава Лозовського. Покази «Білосніжки» супроводжувались аншлагами, тому вибір впав на неї, – розповіла завліт театру Ірена Боровець. – Глядачі подивляться виставу, яку мріяли побачити, а ми усі зробимо добру справу. І радість буде спільною. Дуже дякуємо усім, хто відчує прагнення долучитись, купить квиток і прийде до театру.

Отже 26 січня о 12-їй годині у Рівненському обл­муздрамтеатрі відбудеться благодійний показ вистави «Білосніжка та семеро гномів». Він буде частиною благодійного аукціону «Дарунки Даринці». Благодійні квитки вже можна придбати у касі театру.

Усі охочі допомогти можуть також переказати кошти для Даринки на картку її мами: Приватбанк 4731 1856 1652 5520, Олена Тоюнда.

Наталія НИРКОВА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»