Наступного тижня астрологи радять завершити невирішені справи

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Місячне затемнення 5 липня відбудеться на осі Рак – Козеріг і закриє літній період затемнень, що почався 5 червня. Особливість літніх затемнень 2020 року в тому, що вони відбуваються в період ретроградних Венери і Меркурія і, відповідно, особливу увагу слід приділити раніше не вирішеним справам. Протягом цього тижня варто переглянути своє ставлення до подій у світі. Кожна людина повинна зосередитися на головному, зрозуміти, для чого Всесвіт нам дає життєві уроки, розповіла УНІАН астролог Марина Скаді.

Овен

В будь-якій справі виникає маса перешкод, відбуваються сутички з оточуючими. Можуть з’являтися страхи, невпевненість в собі, сумніви в правильності обраного напрямку. Поточний тиждень не підходить для фізичної активності, необхідно проявляти обережність при роботі з вогнем і гострими предметами. Посилюється діяльності різних систем організму, а також підвищується чутливості нервової системи.

Телець

Зустрічаючись з обманами, страхами, ілюзіями, ви одразу бачите справжню причину, наслідок і результат. В результаті вам відкриваються очі в першу чергу на самого себе. Ви починаєте розуміти, що вам необхідно для особистісного самовираження. Доводиться приймати правила, враховувати соціальний вплив і дотримуватися не тільки своєї вигоди. Життєві обставини залежать тільки від вас і вашого духовного рівня і сили духу.

Близнюки

Нагадують про себе події початку червня, можливі несподівані зустрічі зі старими друзями. Багато хто відчуває прагнення до змін в особистих відносинах, реорганізації укладу сімейного життя. Якщо Ви давно подумуєте про розірвання стосунків, які вичерпали себе, можете скористатися цим періодом. Ті питання, які не вдавалося вирішити протягом тривалого часу, раптово отримують задовільні відповіді.

Рак

Складно сконцентруватися, внутрішній неспокій і нервозність будуть супровідними явищами поточного тижня. У суспільному або діловій сфері спільної роботи виникають суперечки і конфлікти. Через поспішні вчинки або поспішний вибір формулювань ділові переговори можуть закінчитися невдало. Поганий період для складання іспитів, заліків, проектів, а протиріччя з начальством можуть привести до неприємностей на роботі.

Лев

У цей період можна вирішити суперечки або розбіжності з партнерами шляхом переговорів. При цьому, намагайтеся не перебільшувати свою значущість і реально оцінювати свої можливості. Успіх будь-якої справи залежить від вашої готовності прийняти точку зору іншої людини. Доброчинні поїздки, ділові відрядження, суміщені з пізнанням духовних і культурних цінностей. Можливе відновлення або виникнення нових романтичних уподобань.

Діва

На перший план виходить інтуїтивне сприйняття інформації, уява може розігратися і налаштувати безліч картин, як позитивного, так і негативного змісту. Реакція на новини і думки людей дуже залежать від настрою, хоча вам здається, що все як завжди. З’являється схильність сприймати все на свій рахунок, а ваші особисті та сімейні справи заважають зосередитися на своїх професійні обов’язки.

Терези

Легкістю контактів і гра уяви дозволяє почувати себе досить комфортно в цей період. Є ймовірність того, що ви прийміть бажане за дійсне, не варто вірити ні словами, які даються в цей час. Встановлюються хороші відносини з близькими родичами, можна отримати від них підтримку, моральну і навіть матеріальну. Можливий також невеликий додатковий приплив грошей з різних джерел, повернення боргів.

Скорпіон

Успіх буде супроводжувати всі ваші зусилля, особливо пов’язані з психоаналізом, дослідженнями і розслідуваннями, оцінкою або розподілом фінансів і ресурсів. Ви здатні керувати великими колективами людей і організувати їх діяльність у найбільш складних, критичних умовах. Підвищена соціальна активність і робота в масах, будуть корисні для вас. Якщо ви комусь винні гроші, обов’язково поверніть їх протягом тижня.

Стрілець

Зміни позначаються більше на соціального життя, ніж на особистій. Залучення до життя суспільства, допомагає у розв’язанні актуальних питань. Підіймаються проблеми тих сфер життя, які довгий час приносили переживання. В цей час можливі проблеми, пов’язані з бізнесом, особливо якщо ви вирішили вводити нововведення і розширювати сферу діяльності. Кредитні зобов’язання, взяті на себе в цей час, буде важко виконати в строк.

Козеріг

Багато чому доведеться навчитися в цей період, а також оволодіти навичками, необхідними для набуття свободи. Може бути відчуття скутості, але минулий досвід у поєднанні з новими знаннями допоможуть вийти з будь-якої ситуації з максимальною вигодою та користю для себе. Ідеї та думки, що оточують, навряд чи будуть відповідати вашим, тому, доводиться сподіватися тільки на себе. Неспішна самостійна робота дасть хороший результат.

Водолій

Старі невирішені питання отримають іншу перспективу розвитку. З’являється можливість оригінального творчого самовираження в колективі, робочій групі. Завдяки цьому можете стати лідером. Зустрічі зі старими знайомими, натхненна праця, раптово відкрилися перспективи, сприяють успіху. Ваші ідеї можуть отримати підтримку начальства. Відчувається прагнення до змін в особистих відносинах, реорганізації укладу сімейного життя.

Риби

У матеріальній і фінансовій сфері очікуються лише мінімальні успіхи. З’являються сприятливі можливості коштом таємної інформації. Прагнення до мистецтва, до вищої гармонії в житті, може дати злет творчого натхнення і несподіване рішення хвилюючих питань. Цей період більше сприятливий для духовного розвитку, ніж для просування в кар’єрі чи бізнесі, оскільки характеризується фантазією і літанням в хмарах.

 

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: