9 тисяч українських заробітчан чекає цього сезону Фінляндія

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Українцям, які хочуть працювати у Фінляндії, у посольстві видають спеціальну візу для сільськогосподарських робіт з правом перебування в країні не більше 90 днів у півріччі.

На сільськогосподарських роботах у Фінляндії в цьому році будуть зайняті приблизно дев’ять тисяч українців. Про це в понеділок, 29 червня, повідомляє РІА Новости з посиланням на представника Міграційної служби Фінляндії Туулі Хухтілайнен.
За словами Хухтілайнен, сезонні робітники можуть отримати спеціальну візу в дипломатичних представництвах Фінляндії з правом перебування в країні не більше 90 днів у півріччі. Якщо людина планує працювати більше цього часу, то в міграційному відомстві їй видають дозвіл на роботу.
Чиновниця уточнила, що в цьому році на сезонних роботах більше українців.
“Всього Фінляндія видала 8,7 тисячі дозволів на сезонну роботу у 2020 році, в основному громадянам України”, – сказали в міграційному відомстві.
Повідомляється, що у 2019 році українцям було видано близько 11 тисяч дозволів на сезонні роботи у Фінляндії і 2465 віз для цих самих цілей. Повідомило видання korrespondent.net.

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: