fbpx

Як рівнянам пережити літній коридор затемнень, радить нумеролог

Діліться інформацією з друзями:

2020 рік – надзвичайно особливий та складний. У цьому ми всі вже переконалися. Знаковою особливістю цього року є шість затемнень: 2 сонячних та 4 місячних. І одне з них ми вже пережили – 10 січня. У найближчі тижні ми ввійдемо в так званий «коридор затемнень»: попереду цілих три таких явища. Як правильно пройти цей час розповіла нумеролог, позитивний сімейний радник Жанна Клемпуш.

Жанна Клемпуш

Сонячні та місячні затемнення мають особливий вплив на людей із підвищеним артеріальним тиском, з хронічними захворюваннями та тих, котрі схильні до панічних і депресивних станів. Маленькі діти в періоди затемнень можуть перебувати між двома протилежностями – тривалою сонливістю та підвищеною збудженістю.

– Цей коридор затемнень простягнеться між двома, як на мене, авантюрно-непередбачуваними п’ятірками – з 5 червня й до 5 липня, – пояснює нумеролог. – Цей знаковий місячний період вплине на долю та здоров’я багатьох людей, оскільки енергетика його буде сильною, а подекуди – й небезпечною. Але я не хочу лякати, натомість дам рекомендації, як пройти цей час без негативних емоцій і зайвого клопоту.
Отже, першим буде напівтіньове місячне затемнення з додатковим впливом Повного Місяця 5 червня. Тандемна енергетика цього явища може підштовхнути вас до імпульсивних рішень та конфліктів. Намагайтеся утриматися від кардинальних рішень: не укладайте важливі контракти й не підписуйте доленосні документи. Для більшого убезпечення раджу відмовитися від згаданих дій і 3-4 та 6-7 червня 2020 року.
21 червня відбудеться кільцеподібне сонячне затемнення у фазі Нового Місяця. Можливо, в цей час вам заманеться оновлення – ремонту, переїзду чи зміни сімейного статусу. Не поспішайте, зважте всі «за» і «проти». Мінімізуйте спілкування та фізичні навантаження. Енергетики цього дня не вистачить для реалізації задуманого, а ось планувати на найближчий місяць можна сміливо й впевнено. Також раджу бути обережними й виваженими у такі дні: 19-20 та 22-23 червня.

Друге літнє напівтіньове місячне затемнення з додатковим впливом Повного Місяця відбудеться 5 липня. У цей день важливо тримати свої внутрішні відчуття у спокої, не робити передчасні висновки та не нав’язувати свою думку іншим. Добре відпустити стосунки, які тягарем лежать на серці, – зі спокоєм та вдячністю за досвід. Дозвольте собі відпочинок і затишок – якщо не на самоті, то у вузькому колі найдорожчих вам людей. Будьте також обережними та не робіть кардинальних кроків 3-4 та 6-7 липня.

Скористайтеся моїми порадами на благо та пройдіть непростий час коректно і без втрат, мудрими і впевненими в своїх силах.

Основні поради на період з 5 червня до 5 липня цього року:

– Уникайте конфліктних ситуацій, суперечок та зайвих з’ясувань стосунків на всіх рівнях. У критичний момент замість «намотування» доказів візьміть паузу для роздумів – потім собі подякуєте.

– Будьте особливо уважними за кермом та при виконанні складних технічних робіт (будівництво, авторемонт тощо).

– Утримайтеся від далеких поїздок та подорожей, особливо, з маленькими дітьми.

– Дуже уважно (чи за порадою спеціаліста) обирайте день для підстригання волосся, для манікюру та педикюру. Ця порада орієнтована не лише на енергетику дня, а й на ризик користування ріжучими предметами.

– Організовувати весілля в цей час не бажано – задля убезпечення мирної та комфортної енергетики в майбутній сім’ї.

– Період коридору затемнень можна й варто використати для особистісного розвитку та роботи над помилками. Наприклад, відразу після 5 червня можна зайнятися чисткою власного простору – як на фізичному, так і ментальному рівні. А от з 21 червня варто помріяти про щось нове, чого так довго вам не вистачало в житті.

Підготувала Наталія НИРКОВА

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»