«Кроківці» пережили незабутні емоції

Діліться корисною інформацією з друзями:

Як свідчить практика, одним із ефективних шляхів реабілітації дітей з інвалідністю є залучення їх до суспільного життя, навчання навичкам поводження серед однолітків та людей, що їх оточують. Слушну нагоду розширити свій світогляд цього року мали діти з інвалідністю Центру «Крок», які за передбачені у бюджеті міста кошти з 12 по 15 серпня відпочивали разом із батьками на Закарпатті.

«Кроківці» проживали у комфортабельному готелі мальовничого села Яноші неподалік озера Дийда, яке ще носить назву Дідове і вважається закарпатським морем. Діти впродовж двох днів відпочивали і розважалися на березі озера, побували у місті Берегове, де відвідали купальні з мінеральними джерела. Більше того, хореограф Олена Зощенко разом із батьками займалася із старшими дітьми підводним художнім плаванням. А яке задоволення отримали і дорослі, і малі від екскурсій самобутніми старовинними містами Ужгород і Львів!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Та на цьому пригоди вихованців Центру «Крок» не завершилися. Повернувшись додому, діти з батьками побували у Рівненському зоопарку, де для них за сприяння директора Олега Павлюка було безкоштовно проведено захопливу екскурсію. Чудові враження від спілкування з тваринами, знайомства із світом флори та фауни примножили незабутні емоції під час веселого пікніка.

Викладачі, діти та батьки висловлюють велику подяку керівництву міста за надану можливість подорожувати дітям з інвалідністю, отримувати психологічну та емоційну допомогу, пізнавати світ та краще в ньому адаптуватися.

Адміністрація Центру «Крок», батьки та діти