fbpx

У «Північному» працюють прозоро

Діліться інформацією з друзями:

Центр первинної медико-санітарної допомоги «Північний» у Рівному визнано одним із найпрозоріших медичних закладів Рівненської області.

Дослідження провела нещодавно громадська організація «Центр суспільних дій Сівітас». Експерти проаналізували 27 закладів первинної медико-санітарної допомоги області. Вивчали публічні закупівлі, звіти про благодійні внески, наявність конфліктів інтересів, загалом 12 параметрів.

Аби зберегти принципи прозорості в роботі, громадські активісти порадили закладам максимально інформувати громадян про себе, надавати всю контактну інформацію, а також чітко дотримуватися норм законодавства, зокрема Господарського кодексу, наказу № 848 (щодо оприлюднення звітів про зібрані благодійні внески) тощо.

У центрі ПМСД «Північний» наголосили, що відомості про установу є у відкритому доступі, а якщо надходять звернення чи запити від громадян, то необхідну інформацію там також надають.
– До нас звертаються не так часто, бо все можна знайти в інтернеті,– підкреслив заступник директора КНП ЦПМСД «Північний» Володимир Терещук.

Марія МАТВІЙЧУК