Троє людей із COVID-19 померли минулого тижня на Рівненщині

Діліться корисною інформацією з друзями:

За минулий тиждень у Рівненській області зареєстровано 267 підтверджених випадків COVID-19, що на 6,3% менше, ніж за попередній тиждень. Про це повідомили з Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Серед захворілих 38 дітей, що склало 14,2% від загальної кількості хворих.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Зареєстровано три летальних випадки серед осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19, померли жителі Рівненського та Сарненського  районів.

Минулого тижня одужало 456 людей. В області залишається 397 активних хворих, що становить 34,5 вип. на 100 тис. нас.

Здійснено 3327 лабораторних досліджень, з них: методом ПЛР – 552; методом ІФА – 190; швидкими тестами на виявлення антигену SARS-CoV-2 – 2585.

Коли варто робити тест на COVID-19?

Коронавірусна хвороба COVID-19 може мати різні симптоми, саме тому тест на COVID-19 варто робити за будь-яких ознак ГРВІ. Адже симптоми COVID-19 можуть бути схожими на застуду та не мати специфічних ознак. Водночас тестування допомагає виявити хворобу. Тож одразу можна призначати відповідне лікування.

Затверджені Міністерством охорони здоров’ям стандарти передбачають, що лікар обов’язково має призначати ПЛР-тестування на COVID-19 наступним категоріям:

✔ особам із підозрою на COVID-19;

✔ особам з ознаками інших ГРВІ;

✔ особам з ознаками вірусної пневмонії;

✔ пацієнтам з позагоспітальною пневмонією;

✔ контактним особам при появі симптомів, які не виключають COVID-19.

Першим трьом категоріям ПЛР призначають за умови, що їм не проводився скринінговий швидкий тест на визначення антигену SARS-CoV-2. Якщо ж експрес-тест виявився позитивним, то підтвердження методом ПЛР не є обов’язковим.

Направлення на безоплатне тестування зобов’язаний надати сімейний лікар. До результатів тестування та під час видимих симптомів варто не відвідувати місця загального скупчення людей та дотримуватися режиму самоізоляції.

Це вас теж може зацікавити: