Viktor – мобільна ППО для України. Відео

У Чехії розпочали кампанію збору коштів на 15 ЗРК “Віктор” чеського виробництва. Цей комплекс є модифікованим позашляховиком Toyota, обладнаний двома кулеметами КПВТ, який може ефективно захищати стратегічні та цивільні об’єкти від ударів безпілотників-камікадзе і бомбардувань з повітря.

Про це повідомляється на сторінці “Зброя для України”.

“Віктор” є модернізованим варіантом чеської зенітної установки зі спареними кулеметами КПВТ, які використовують високоефективні боєприпаси 14,5х114 мм для ураження повітряних або, при необхідності, наземних цілей. Він має міцну конструкцію та хорошу точність стрільби. Ефективна дальність стрільби становить понад 2 кілометри” — пишеться на сайті.

Чеський комплекс “Віктор”. Фото із сайту “Зброя для України”.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Комплекс обладнаний денним і нічним зенітними прицілами, а також прицілом для стрільби прямим наведенням по наземних цілях.

Він є дуже ефективним проти середніх і великих безпілотників, а також літаків і гелікоптерів, що працюють на низьких висотах, як і проти легкоброньованої техніки, укріплень противника, і досить нищівний проти живих сил.

Кулемети мають по 300 набоїв у магазинах і ще по 300 набоїв у запасних магазинах безпосередньо на лафеті. Додаткові набої перевозяться у ящиках.

Цей зенітний комплекс поставлений на модифікований автомобіль підвищеної прохідності Toyota з посиленою підвіскою та адаптером на корпусі, що дозволяє вести вогонь прямо з машини. Потужний чотирилітровий двигун та повний привід забезпечує високу мобільність і здатність швидко пересуватися навіть по складній місцевості.

%d блогерам подобається це: