fbpx

Рівненщина у п’ятірці регіонів, де найбільше дітей захворіло на COVID-19

Діліться інформацією з друзями:

Найбільше дітей із підтвердженим діагнозом COVID-19 у віковій групі 10-14 років – 211. Одужала 31 дитина. Про це повідомили з Центру громадського здоров’я.

Найбільше дітей із підтвердженим COVID-19 у:

Чернівецькій області — 177. З них одужало 29;

Києві — 102. З них одужало 2;

Київській області — 86. З них одужало 5;

Рівненській області — 55. З них одужало 2;

Тернопільській області — 61. З них одужало 12.

Загалом в Україні 881 дитина із підтвердженим COVID-19. З цієї кількості 137 дітей одужали.

Троє дітей із підтвердженим діагнозом COVID-19 мають діабет. Одна дитина – захворювання печінки. У двох дітей імунодефіцити. У п’ятьох – серцево-судинні захворювання. У шістьох дітей хронічні захворювання легень. У сімох – хронічні неврологічні чи нейром’язові захворювання.

Десятеро дітей перебувають у відділенні інтенсивної терапії. Одна дитина – на штучній вентиляції легень (ШВЛ). Ще одна дитина перебуває на екстракорпоральній мембранній оксигенації (метод насичення крові киснем під час важкої гострої дихальної недостатності).

Згідно із даними World Health Organization (WHO), діти і підлітки схильні до ризику інфікування COVID-19 так само, як і представники інших вікових категорій, і також можуть бути джерелом подальшого поширення інфекції.

Водночас, діти і молодь менш схильні до ризику розвитку важких форм захворювання. Однак важкі випадки COVID-19 можуть бути серед представників усіх вікових груп.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»