Православні святкують День Святої Трійці

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні православні християни відзначають одне із найбільших свят року –П’ятидесятницю, День Святої Трійці, День народження Церкви.

На п’ятдесятий день після Воскресіння Христового Дух Святий, третя Особа Святої Трійці, явився в світі видимо для очей та відчутно для людської душі – з дарами благодаті, що спасає. Про подію, яка стала основою свята, йдеться в новозавітній книзі Діянь святих апостолів. Друга глава Діянь розповідає про те, що відбувалося у Сіонській світлиці – кімнаті одного з будинків в Єрусалимі, де зібралися апостоли – найближчі учні Ісуса Христа. Церковне передання каже, що разом із ними була й Мати Спасителя – Пречиста Діва Марія. В день П’ятидесятниці довершилося Одкровення про Бога, як про Святу Трійцю, і Дух Святий зійшов на апостолів і почив на них, щоби з Його допомогою вони продовжили справу розбудови Церкви, яку заснував їхній Божественний Учитель і Господь Ісус Христос. Як і Світле Христове

В День Святої Трійці, за давньою традицією, українці освячують у храмах та прикрашаємо свої оселі зеленим віттям на знак того, що сила Духа Святого оживотворяє все. Зелене віття також є символом людського потенціалу до духовного розвитку та зросту.

Тож святкуючи сьогодні День Святої Трійці, дякуємо Богові за всі Його благодіяння щодо нас і частіше закликаймо Його в наше серце, аби у ньому проростали істинні плоди Святого Духа – любов, радість, мир, довготерпіння, доброта, милосердя, віра, лагідність та стриманість.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Джерело: ПЦУ

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: