fbpx

Польща послабила карантин і відкрила кордони

Діліться інформацією з друзями:

Польща послабила карантин і відкрила кордони, але не для всіх. Кордон відкрили для в’їзду трьом категоріям, які також звільняються від обов’язкового карантину.

Серед іншого, це іноземні студенти, які навчаються у Польщі, зокрема і з України. Відповідне розпорядження підписав міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський. Про це йдеться на сайті польського уряду.

Чиновники вирішили розширити перелік іноземців, які можуть в’їжджати в країну під час карантину. Йдеться зокрема про:

  • міжнародних автоперевізників, які їдуть транзитом через Польщу іншими видами транспорту, крім транспортних засобів якими здійснюють міжнародні перевезення;
  • учнів та студентів, які навчаються у Польщі;
  • громадян інших країн ЄС, Європейської економічної зони і Швейцарії для проїзду Польщею транзитом. Вони не можуть перебувати в країні понад 12 годин з моменту перетину кордону.

“Ці особи звільняються від карантину відповідно до постанови Ради міністрів про встановлення конкретних обмежень, розпоряджень і заборон в зв’язку з виникненням епідемії. Необхідність включення учнів і студентів в категорії осіб, які мають право на перетин державного кордону, випливає з графіку зовнішніх іспитів, затвердженого Міністерством національної освіти для учнів, які закінчили навчання в польських початкових і середніх школах (в період від 8 червня до 28 серпня)”, – йдеться у повідомленні.

Положення набуває чинності з дня його опублікування.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»