fbpx

Житель Рівного опанував професію касира і впевнено реалізовує найближчі плани

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівнянин опанував професію касира ПУО і впевнено реалізовує найближчі плани.

36-річний рівнянин Сергій Бондар, м. Рівне за освітою інженер-гідротехнік. Коли постало питання нової роботи та нової професії, планував стати тестувальником програмного забезпечення. Про навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ за цим напрямом дізнався із оголошень. Проте, у Рівненському міському ЦЗ, де став на облік як безробітний,  зауважили, що наразі має занизький рівень необхідних знань і запропонували навчання на касира (на підприємстві, в установі, організації). Оскільки професія прямо пов’язана із фінансовими операціями та роботою у фінансових програмах, погодився. Схвально про слухача відгукується майстриня виробничого навчання закладу освіти Ольга Захарук. За 2,9 місяця занять майбутній касир опанував технологію касових операцій та основи бухгалтерського обліку, основи банківської справи, навчився вправно приймати, видавати та зберігати готівку в касі віртуального підприємства, оформлювати операції з одержання і видавання готівки за касовим ордером, вести облік надходження та реалізації товарів і послуг та багато іншого, цікавого та специфічного, у чому розуміється лише кваліфікований робітник.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Рівнянин про новий вибір професії не пошкодував, адже тепер має декілька варіантів працевлаштування  – комірник на підприємстві або касир на АЗС: «Із свідоцтвом державного зразка я не матиму проблем із роботою!». Вочевидь, зупиниться на автозаправній станції. Чоловік має досвід роботи водієм автонавантажувача і спробує поєднувати дві професії.

А тим часом, поки остаточно не визначиться із постійним офіційним місцем роботи, готовий працювати на відновленні інфраструктури, зруйнованої війною.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua