fbpx

Загиблим Захисникам присвоєно звання Почесних

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

На минулій сесії Рівнеради міські обранці затвердили перелік осіб, яким цього року буде присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне». Як і минулого року, присвоюємо його загиблим/померлим захисникам нашої країни.

Також один із членів сім’ї почесних громадян отримає одноразову виплату із міського бюджету у розмірі 20 тис. грн.

Разом з тим депутати розглянули ряд важливих питань, які потребують негайного вирішення. Чимало з них стосувалися змін до бюджету.

– З головного, – підсумував міський голова Рівного Олександр ТРЕТЯК, – виділили 4,5 млн грн для Кочубеївської громади Херсонської області на ліквідацію наслідків підтоплення після вибуху на Каховській ГЕС. Водночас передбачили 2,9 млн грн на проходження медичних оглядів для педагогів. Додали іще 1,5 млн грн для рівненського добровольчого формування – ДФТГ. Також виділили іще 2 млн грн на транспортне забезпечення мобілізаційних заходів. Крім того передбачили 3 млн грн на завершення третьої черги будівництва комплексної системи відеоспостереження «Безпечне місто». Заклали 3 млн грн на продовження реконструкції у Міській лікарні №2.

На сесії також виділено кошти на ремонт цілої низки медичних і навчальних закладів міста.

– Зокрема, – доповнює секретар Рівненської міської ради Віктор ШАКИРЗЯН, – на поточний ремонт приміщень та водопровідно-каналізаційних мереж у Рівненському ліцеї №19, ремонт приміщень у Рівненському ліцеї №17 та на часткову заміну вікон у Рівненській гімназії «Гармонія», на капітальний ремонт приміщень Рівненської гуманітарної гімназії, ремонт покрівлі ЗОШ №23, навчально-виховного комплексу №12. Крім того було виділено кошти на ремонтні роботи у ЦПМСД «Ювілейний» та для потреб інших закладів соціальної сфери міста.

А ще міські обранці підтримали виділення матеріальних допомог та допомог на лікування жителям громади, які звернулися із таким проханням. На сесії також затвердили програму безбар’єрності у місті Рівне.

Крім того, зі слів Віктора Шакирзяна, було внесено зміни до комплексної міської соціальної програми «Турбота», де передбачено виплати дітям, батьки яких загинули або зникли безвісти, захищаючи незалежність та суверенітет України у бою з російськими окупантами, а також кошти на матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань для родин загиблих наших захисників.

– Ще одне досить важливе питання, яке було розглянуте на сесії, – каже секретар Рівнеради, – стосується перенесення притулку для бездомних тварин, що зараз розташовується на вулиці Млинівській, 23а. Враховуючи, що за рішенням суду притулок не може більше розташовуватись на старому місці, ми підшукали рівноцінну ділянку поруч, куди зможемо перемістити заклад після відповідного облаштування території. Знаємо, скільки зусиль доклали рівненські волонтери для того, аби створити гідні умови для утримання тварин. Ми не могли допустити, аби цей притулок припинив свою діяльність.

Світлана ПІКУЛА

Читайте також: Вулиці Героїв: рівняни мають знати, кому зобов’язані життям