fbpx

За ніч львівські медики провели операції із пересадки серця і двох нирок

Діліться інформацією з друзями:

У Львівській лікарні швидкої допомоги цієї ночі провели операції із пересадки серця і двох нирок, про це повідомив головний лікар лікарні Олег Самчук.

«Три людини отримали свій шанс. Не за кордоном, а в Україні», – пише лікар на своїй сторінці у Фейсбук.

Донором став молодий чоловік, 28 років, він помер від інсульту.

«Ми тиждень боролися за нього, але, на жаль, його мозок помер. Після того, як консиліум лікарів це підтвердив, рідні погодилися на донорство. Це були мама, сестра і вагітна їхнім первістком дружина. Вона першою без зайвих розмов погодилася підписати документи. Їй було важливо, щоб серце її покійного чоловіка продовжило битися», – розповідає Олег Самчук.

Серце отримав 36-річний житель Костянтинівки. Тато двох дітей. Його орган був збільшений у чотири рази, таке ускладнення виникло після важкого перебігу грипу у дитинстві. Пацієнт у відділенні інтенсивної терапії.

«Щодо нирок: одну отримав 51-річний львів’янин, який десять років мав хронічну хворобу нирок і останні два був на діалізі, іншу – киянин. 2012 року йому уже пересаджували нирку в Білорусі, але вона втратила свої функції і від березня він був на замісній нирковій терапії. Обидві операції минули добре, нирки працюють», – зазначив лікар.