fbpx
Завтра, 23 травня у Рівному, попрощаються із загиблим Героєм

Завтра, 23 травня у Рівному, попрощаються із загиблим Героєм

Діліться інформацією з друзями:

Завтра у Рівному проведуть в останню земну дорогу захисника України Ігоря Нечипорика, який віддав своє життя у боротьбі.

Ігор Нечипорик народився 27 вересня 1990 року у селі Дермань-2. Закінчив місцеву гімназію, а потім опанував фах кухаря у Квасилівському професійному ліцеї.

“Ігор відслужив строкову службу в армії, у 2014 році – брав участь в антитерористичній операції на сході країни. Тож, коли розпочалось повномасштабне вторгнення, просто не міг лишатися осторонь. Він залишив роботу у ТОВ “Стемп” та добровольцем долучився до Збройних сил України. Ігор хотів захистити нас, своїх рідних та близьких, нашого 7-річного сина. Він просто не міг не піти” – розповідає дружина Героя Віта.

Під час служби у зоні проведення антитерористичної операції Ігор був сапером, отримав поранення. Тепер же відверто говорив про те, що з 2022 року війна зовсім інша, ситуація значно складніша.

“Було складно. Але Ігор відразу сказав: тікати чи ховатися не буде та хоробро пішов на бойові позиції. Він був надзвичайно відповідальним, справедливим керівником, за це його неймовірно поважали” – продовжує дружина.

На жаль, 10 травня 2024 року під час виконання службових обов’язків із захисту територіальної цілісності України 33-річний старший солдат Ігор Нечипорик загинув на Донецькому напрямку.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 23 травня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі мікрорайону Тинне…

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: У Здолбунівській громаді провели в останню земну дорогу загиблого Героя