fbpx
Військові завітали на відкриття центру.

У Рівному відбулося відкриття Міського центру допомоги людям, що постраждали від війни

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному сьогодні розпочала роботу унікальна платформа, міський центр допомоги “Благодать” для допомоги і відновлення внутрішньо переміщених осіб, родин військовослужбовців, ветеранів, осіб, що постраждали від війни чи змушені були покинути свою домівку.

Віктор Шакирзян.

“Хочу подякувати всім, хто долучився до цієї надзвичайно важливої і потрібної ініціативи. Сьогодні, коли російські окупанти принесли в нашу країну війну, для всіх нас надзвичайно важливо підтримати тих, хто постраждав, внаслідок бойових дій, втратив рідних, втратив свою домівку, показати, що ми, українці, єдині, незалежно від того, де ми живемо: на півдні, на сході, на заході”, – зазначив Секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян. – “Ми – єдині, значить ми – сильні, і це значить, що ми обовʼязково переможемо. Від імені нашої територіальної громади я дякую всім, хто долучився до цієї ініціативи”.

Один з головних ініціаторів відкриття центру – голова Рівненського обласного об’єднання церков ЄХБ Андрій Корнійчук каже, що тут можна отримати новий подих до життя, максимальну підтримку та розуміння:

Андрій Корнійчук.

“Ми прагнемо допомагати у духовному відродженні нашого суспільства та подоланні різнобічних наслідків війни. Ми розуміємо, що війна триває і нам далі потрібно підтримувати наших захисників, їх родини, вимушених переселенців, родини, які мають Героїв, які зникли безвісти та продовжувати наше служіння для них”.

За словами військових, які теж завітали на відкриття центру, коли ти бачиш таку колосальну підтримку від людей, коли ти бачиш, як тут підтримують родини загиблих, то розумієш, що там, на фронті, ми стоїмо не дарма і наша перемога обов’язково буде.

Читайте також: На базі госпіталю у Клевані працюватиме лабораторія стовбурових клітин