У Рівному діє навчальний центр пілотного проєкут мобільних прихистків для людей, які через війну втратили домівки  

Діліться корисною інформацією з друзями:

Шведська урядова агенція MSB надала для Рівненської громади 500 мобільних павільйонів-будиночків для тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб. Відтак, місто Рівне стало своєрідною штаб-квартирою цього гуманітарного проекту ЄС і уряду Швеції.

Нині, у Рівному розпочалось навчання з монтажу мобільних будиночків для внутрішньо переміщених осіб. Вони обладнані автономним електроживленням, обігрівачами, утеплені відповідними матеріалами. Ці будиночки дадуть можливість тимчасово розмістити людей, які втратили свій дім, внаслідок бомбардувань.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Як розповів Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян, вже кілька днів поспіль тут проходять навчання із працівниками комунальних підприємств та волонтерами ГО “Рівне Разом”. Завдяки цьому, рівняни згодом зможуть навчити швидкому і якісному монтажу представників з інших громад і регіонів, де ситуація вимагатиме розселення людей.

«Тут у Рівному, ми спільно з Народним депутатом України Дмитром Соломчуком створили логістичний та навчальний центр, де представники прифронтових міст, зможуть навчитися збирати та експлуатувати мобільні помешкання, а згодом отримати необхідну кількість будиночків і розмістити їх у своїх регіонах. Таким чином, багато українців, чиє житло зруйнували окупанти, зможуть отримати дах над головою, до того, як ЗСУ здобудуть перемогу і зруйновані українські міста і містечка почнуть відбудовуватись», – зазначив Віктор Шакирзян.