fbpx
Бійця з Рівненщини поховали у Харкові

Рівненщина втратила чотирьох земляків

Діліться інформацією з друзями:

Рівненщина втратила чотирьох військових — Федора Пахнюка та Володимира Кибукевича з Рокитнівської громади, Павла Олійника з — Дядьковицької, Сергія Твардовського — з Висоцької.

Про втрату земляків це повідомили  у Facebook тергромад Рівненщини.

Рівненщина втратила чотирьох земляків - фото 1

Володимир Кибукевич народився у 1979 році. Проживав у селі Більськ Рокитнівської громади. Військовослужбовець помер 23 травня від травм отриманих внаслідок кульового поранення.

Рівненщина втратила чотирьох земляків - фото 2

Федір Пахнюк народився у 1975 році. Проживав у селі Масевичі Рокитнівської громади. Військовий загинув у грудні 2023 року під час бою на Донеччині. Офіційну звістку про це підтвердили у травні 2024 року.

Рівненщина втратила чотирьох земляків - фото 3

Павло Олійник проживав у селі Заріцьк Дядьковицької громади. Чоловік був снайпером. Загинув під час виконання бойового завдання у районі села Сокіл на Донеччині. Попрощалися із військовим 25 травня на місцевому кладовищі села Заріцьк.

Рівненщина втратила чотирьох земляків - фото 4

Сергій Твардовський народився у 1980 році. Проживав у селі Вербівка Висоцької громади. Загинув на Донеччині.

  • Наукова освіта в Рівному: інвестування в майбутнє попри негаразди
    Наукова освіта зараз – надзвичайно важлива. Інвестувати у дітей для розвиненого майбутнього України – більш ніж виправдано. У Рівненській малій академії наук учнівської молоді діти лише з 33-х громад дітей навчаються у цьому закладі. А у 2022 році було представництво…