fbpx
змінили юридичну адресу

окупанти змінили юридичну адресу Запорізької АЕС, – Енергоатом

Діліться інформацією з друзями:

Після окупації найбільшої в Європі Запорізької атомної електростанції в  росатомі змінили юридичну адресу підприємства. Таким чином атомну станцію «перепідпорядкували» москві.

Про це повідомили з Енергоатому.

Таким чином окупанти вкотре намагаються підкреслити приналежність Запорізької АЕС до рф. Однак такі дії аж ніяк не змінюють юридичного статусу станції. І скільки б рашисти не намагались ототожнювати ЗАЕС із росією, увесь цивілізований світ вважає станцію тимчасово захопленою та вимагає повернути її під контроль України, – наголосили в Енергоатомі.

російські військові на тимчасово окупованій території України повторюють дії фашистів під час Другої світової війни в анексованих Судетах чи Гданську. Вони «віджимають» в мешканців Енергодару (містто-супутник ЗАЕС) рухоме та нерухоме майно. Прикриваючись потребами російської армії, рейдерять місцеві підприємства, щоб набити власні кишені.

Зрештою, окупантів спіткає доля гітлерівців у Судетах: справедливий суд чекає на кожного, хто вчиняв військові злочини, а всі прихвосні та колаборанти будуть депортовані, – наголошують в українському відомстві. Це обов‘язково станеться після звільнення Енергодару і повної деокупації Запорізької АЕС. Це лише питання часу.

Читайте також: