fbpx
 Військові бачать ознаки підготовки до нових масованих атак із боку агресора

Військові бачать ознаки підготовки до нового масованого обстрілу із боку агресора

Діліться інформацією з друзями:

Наразі спостерігаються ознаки підготовки російськими військами до нового масованого обстрілу України. Не виключається, що він може бути мішаним чи йти хвилями.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальницю Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк.

“Прогнозувати взагалі під час війни справа невдячна, і ми говоримо про те, що населення має бути готовим, в тому числі не тільки до самої атаки, а й до того моменту, який буде потрібен для ліквідації наслідків. Ми усвідомлюємо, що ворог намагається атакувати саме інфраструктуру…”, – каже Гуменюк.

Вона зазначила, коли ворог не має переконливих успіхів на лінії зіткнення, він намагаються атакувати тилові райони України.

“Наразі ситуація полягає в тому, що ми бачимо і спостерігаємо ознаки такої підготовки, тому маємо попередити, що цілком імовірно, що зараз відбувається період, коли вони злагодили сили і підтягнули резерви, які їм були потрібні після минулої масованої атаки. Ми побачили, що ворог практикує такі навали на нас і має від цього певний результат, який вони покладають в основу тактики своїх дій”, – розповіла Гуменюк.

Вона припустила, що скоріш за все, новою масованою атакою противника може стати мішана, коли будуть застосовані ракети та дрони “Шахеди”. Але не виключені й хвилеві атаки.

читайте також: