fbpx

Новий штурмовий спеціальний загін з ув’язнених сформували росіяни

Новий штурмовий спеціальний загін “шторм гладіатор” із завербованих на війну проти України ув’язнених сформували на рф.

Новий штурмовий загін це привілейований напівсекретний батальйон. Він складається з декількох сотень засуджених із бойовим досвідом. Назву отримав “гладіатори” на честь колишнього генерала 58-ї армії з позивним “спартак”.

Про це повідомляє ЦНС

Командує батальйоном засуджений за жорстоке вбивство експоліцейський. В цей підрозділ відбирають людей з високим рівнем фізичної підготовки, досвідом служби в силових структурах, а також ветеранів бойових дій.

На навчальному полігоні “гладіаторів” тренують колишні “вагнерівці” та кадирівці з підрозділу собр “Ахмата”, які входять у склад росгвардії.

Центр національного спротиву нагадує всім громадянам України на ТОТ, що коротку та актуальну інформацію про ворога можна миттєво передати через визначені анонімні месенджери, для подальшої ліквідації противника Силами оборони України.

Читайте також: На Рівненщині в останню дорогу провели Героїв

  • Рівненську баскетболістку Олександу Тинщук визнано MVP тижня
    Два матчі у вищій жіночій лізі зіграла «Збірна Рівненської області-БК «Рівне-ОСДЮСШОР». В столиці суперницями рівнянок став столичний «КСЛ-Київ-Баскет». Лише в першій грі киянки зуміли вчинити опір гостям – після першої половини гри перевага підопічних Вячеслава Ковалевського складала лише три пункти … Read more