fbpx

На Рівненщині в останню дорогу провели Героїв

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині в останню дорогу провели Героїв — Тараса Степанюка, Олександра Попчука, Володимира Прокопчука та Артема Новачука.

Тарас Степанюк народився 24 січня 1999 року. Навчався у Стовпецькому ліцеї Вербської ТГ. Займався гирьовим спортом та посідав призові місця у численних змаганнях. Лейтенант ЗСУ з 2019 року захищав незалежність України. Службу проходив у окремому гірсько-штурмовому батальйоні на посаді командира автомобільної роти. На жаль, 29 січня Герой помер.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Кореччина – у жалобі. Напередодні тут прощалися із 47-річним захисником Олександром Попчуком. На жаль, Герой загинув 24 січня, виконуючи бойове завдання із захисту української державності, на Донецькому напрямку.

Володимир Прокопчук народився в селі Степанівка, що на Здолбунівщині. Був найменшим у багатодітній родині. Навчався в Копитківській ЗОШ, згодом у ПТУ № 3, де здобув спеціальність будівельника.

На захист України став 12 січня  минулого року. Під час служби двічі був поранений, тричі отримував  контузії. У листопаді 2023-го року за мужність і успішне виконання бойових завдань Володимир отримав відзнаку від головнокомандувача ЗСУ – «Золотий Хрест». На жаль, 27 січня Герой загинув під час ведення бойових дій на Запоріжжі. Йому назавжди залишилося 46 років.

Артем Новачук – уродженець міста Нетішин, що на Хмельниччині. Проживав та навчався в місті Ірпінь. Артем неодноразово відвідував Острожчину, адже бабуся з дідусем мешкають в селі Бадівка. Артему було лише 16 років, коли росіяни розпочали повномасштабне вторгнення та напали на Ірпінську громаду. Проте вік не зупинив юнака. Дочекавшись повноліття, він одразу пішов до війська. У липні минулого року він добровільно пішов служити в Національну гвардію України у підрозділ «Азов». На жаль, 27 січня Герой загинув під час виконання бойового завдання в Луганській області. Йому назавжди залишилося 18…

Щирі співчуття рідним та близьким.

Світла та вічна пам’ять Героям!

Читайте також: Рекордна кількість користувачів у Дії за всю її історію