На честь загиблої від дрона уродженки Рівненщини у Goodwine зробили стелаж

Діліться корисною інформацією з друзями:

На честь загиблої у Києві від дрона уродженки Рівненщини Вікторії створили стелаж з винами на місці її роботи.

На честь загиблої від дрона стелаж у столичному Good Wine назвали «Вина, які любила Віка». Вікторія Замченко – уродженка Рівненщини, загинула 17 жовтня внаслідок атаки іранського безпілотника-камікадзе на житловий будинок у центрі Києва. Жінка була на 6-му місяці вагітності. Разом із нею загинув її чоловік. Вікторія, як повідомив у Facebook керівник школи Wine School компанії Goodwine Володимир Антонов, працювала сомельє цього магазину шість років.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На стелажі представлено десять позицій вина. Одна шампань, дві білих позиції, інші – червоні, пише LIGA.Life.

На сторіках Good Wine у соцмережах після трагічної загибелі Вікторії Замченко написали: «Вона була єдиною дівчинкою у відділі, але ніколи не виявляла слабкості. Для неї не існувало складних завдань, викликів. Вона щиро любила вино та свою роботу».

У Good Wine розповіли, що тіло вагітної жінки, яка в грудні збиралася йти в декретну відпустку, знайшли в обіймах чоловіка Богдана та з котом у будинку, куди прилетів російський дрон-камікадзе.

«Складно підібрати потрібні слова. Але наведемо фразу Віки, яку вона постійно повторювала: «Треба менше себе жаліти», – кажуть у Good Wine.

Сама Вікторія у березні 2022 року після початку повномасштабної війни писала у соцмережах, що ніхто не знає, що буде далі. Вона дуже сумувала за своєю роботою і колективом. «Ця війна вже «помножила на нуль» мою мирну професію, – писала вона. – Мабуть, гірше, ніж сомельє, себе зараз відчувають хіба що лайф-стайл блогери».

Вікторія Замченко у серпні повернулася з Рівного до Києва. Вона, до слова, народилася в селі Голишів Зорянської територіальної громади, а Богдан Замченко був уродженцем села Дерев’яне. Восени Вікторія знову почала працювати і проводила дегустації.

У них, як розповіла CNN близький друг загиблої сім’ї Анна Петрукова, були дуже великі плани на майбутнє: «Ці люди любили життя. У них було багато замислів. Вони мріяли про власне житло, дітей, повноцінну сім’ю, подорожі. У них були дуже великі плани на це життя».

За кілька днів до фатальної події подружжя розглядало можливість покинути Київ після того, як 10 жовтня під час удару по столиці в їхній квартирі вибило вікна. А того страшного ранку 17 жовтня через тривогу Замченки затрималися вдома. Анна Петрукова каже, що спілкувалась із Вікторією буквально за кілька хвилин до її смерті. «Вони вже не могли вийти з дому, тому що якраз навпроти був вхідний удар. Сиділи у коридорі, – згадує подруга. – Останнє повідомлення від неї було о 8.18 ранку, коли вона почула ще два вхідних удари. Після цього, очевидно, був і п’ятий. Зв’язок з нею був втрачений…»

Друзі кажуть, що Замченки були разом зі студентських часів – «як інь і янь».

«Неможливо уявити їх окремо, – розповіла Анна Петрукова. – Вони завжди трималися за руки, завжди обіймалися. Між ними було багато ніжності й тепла».

Так в обіймах Вікторію та Богдана і знайшли на місці трагедії…

Світлана ПІКУЛА