Велике Рівне почалося з перших голів ОСББ

Нещодавній Бізнес-форум «Велике Рівне. Енергоефективність 2019» відвідало чимало учасників. Сподіваюся, що організований на високому рівні захід залишив по собі приємні враження. Адже два дні були насиченими і цікавими, особливо для практиків, голів ОСББ та членів правління. А також, безумовно, для членів ініціативних груп, які врешті-решт наважилися створити у своїх багатоповерхівках об’єднання співвласників.

Вже у перший день форуму на вебсторінці Рівненської облдержадміністрації можна було побачити інформацію про те, що голова ОДА Віталій Коваль надихнувся гарною риторикою ОСББ Рівного і має в планах на майбутнє розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у всій області. Що ж, тепер облдерж­адміністрації буде значно простіше, адже наша громадська організація, маючи гарні партнерські стосунки з проектом ПРООН UNDPHOUSES, вже провела чимало зустрічей та семінарів у багатьох територіальних громадах Рівненщини. За підрахунками регіонального керівника цього проекту Ольги Кашевської, за короткий час існування організації було проведено понад пів сотні семінарів.

Громадська організація «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини» створена не так давно, 11 березня цього року. Її заснували бувалі, активні голи ОСББ, аби своїми думками і надбаним досвідом допомагати колегам. А ще, звісно, надихати на створення ОСББ інших співвласників, котрі поки що вагаються. Основною метою ресурсного центру є сприяння успішному та ефективному реформуванню житлового фонду в Рівному та області всіма доступними для нас методами й інструментами.

За кожним із членів правління громадської організації «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини» закріплено певні районні центри, які він курирує та яким за можливості надає консультативну підтримку.

Щоразу, коли повертаємось із зустрічей у районах, багато хто з нас думає: як добре, що в Рівному міська влада підтримує об’єднання співвласників, що у нас діють ефективні міські програми. Певно, ця потужна підтримка додає наснаги для реалізації в ОСББ енергоефективних заходів, для відновлення будинків, а головам правлінь – енергії в роботі з мешканцями, котрі не завжди поділяють наші думки.

Безумовно, всім, що маємо в місті для об’єднань співвласників, ми завдячуємо головам правлінь, котрі стояли біля витоків руху ОСББ. Саме вони, синхронізуючи свою роботу з владою міста, стали реалізаторами програм підтримки ОСББ. Саме з них починалось наше Велике Рівне.

Запрошуємо всіх, хто відчуває в собі силу і можливість ділитись досвідом і розвивати ОСББ на Рівненщині, долучитись до нашої команди і пліч-о-пліч працювати на чи не найважливішу сферу в Україні – якісне та енергоефективне реформування житлового фонду країни, домівок наших громадян.

Альона ЛАПЮК, голова правління ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини»

Діліться корисною інформацією з друзями: