Депутат, який скрізь встигає

Подяка виборців своєму міському обранцеві – не таке вже й рідкісне явище. Так, уже не раз добрим словом відгукувалися мешканці району Льонокомбінату про депутата Рівнеради Богдана Гапяка. Якщо зважити на три листи, які надійшли на адресу редакції протягом останніх днів, то, видно, є за що.

Андрій ПРИЩЕПА, голова ОСББ будинку № 5 на вулиці Генерала Безручка:

Богдан Гапяк, без перебільшення, один з найкращих нині діючих депутатів Рівнеради. Його допомога відчувається скрізь і всюди. Тільки по нашому будинку можна відзначити ряд корисних справ, що стали можливими завдяки сприянню Богдана Володимировича. Це, зокрема, асфальтування прибудинкової території, встановлення нового дитячого майданчика, ремонт під’їздів. Тож ми й надалі сподіваємося на тривалу і плідну співпрацю.

Тетяна АНДРІЙЧУК, голова ОСББ «Венера+»:

Щиро дякую Богданові Володимировичу від імені громади свого будинку за плідну співпрацю. Роботи зроблено дуже багато. За сприяння нашого депутата будинок утеплено, відремонтовано дах, проводиться ремонт у під’їздах, встановлено дитячий майданчик, забезпечено благоустрій прибудинкової території. Давно мешкаю в будинку № 5а на вулиці Фабричній і з упевненістю можу сказати, що Богдан Гапяк – найкращий депутат по нашому округу за всі ці роки.

Жанна СТЕПАНЮК, мешканка будинку № 16 на вулиці Фабричній:

На добре слово Богдан Гапяк взаслуговує і як керівник великого підприємства, бо працює в компанії «Пульсар», і як депутат міськради. Кажу так, бо вже не один рік добре знаю його. Адже працюю з ним в одній компанії, а крім того проживаю в будинку, що розташований на його виборчому окрузі.

Богдан Володимирович – надзвичайно порядна людина, яка чуйно ставиться до підлеглих і завжди об’єктивно оцінює результати їхньої роботи. Натхнення, працелюбність, бажання допомагати людям простежуються і в його громадській роботі, якою він займається, здається, без вихідних і свят. Адже саме за його сприяння нарешті було демонтовано стару напіврозвалену дитячу фортецю в нашому дворі, а на її місці відкрито сучасний дитячий майданчик, який уже став улюбленою зоною відпочинку та розваг для малечі і нашого, і сусіднього – чотирнадцятого будинку.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: