fbpx

Вагітних рівнянок запрошують до творчого проекту

У Рівному триває реєстрація на участь у проекті “Пузата мама”.  Вагітних рівнянок запрошують до участі у творчому проекті.

У Рівному стартує реєстрація на участь у творчому проекті “Пузата мама-2020”, який триватиме з березня по середину травня.

Основна вимога для учаниць – здорова вагітність. А також термін пологів має припадати на кінець квітня по вересень 2020 року!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Зареєструватися учасниці проекту мають до 15 лютого.

Нагадаємо, що проект у Рівному реалізують вже десятий рік поспіль.

Упродовж 2,5 місяців вагітні учасниці набуватимуть нові знання та позитивний досвід, необхідний для появи на світ їхньої крихітки! Проект  пропагує здорове та щасливе батьківство.

У цьому сезоні вагітним обіцяють ще більше корисної інформації, яскравих вражень та незабутніх приємних миттєвостей.

“Вагітних навчатимуть найкращі фахівці Рівного у сфері народження та виховання діток, які проведуть для них різноманітні корисні тренінги, зустрічі, майстер-класи. Також вони побачать місцеві пологові будинки, отримають безцінний досвід і знайомства.

Ми як ніхто знаємо, чого хоче вагітна жінка і знаємо, що безліч рівнянок вже з нетерпінням чекають старту “Пузатої мами”. Тож, як завжди готуємо чимало цікавих ідей, аби зробити вагітнсть кожної учасниці по-справжньому яскравою! – зазначила засновниця проекту  Оксана Кравець. 

ПОДАТИ АНКЕТУ

Стежити за проектом «Пузата мама-2020» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Контакти організаторів: 0979674391 Оксана КРАВЕЦЬ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»