Відбувся черговий обмін полоненими, додому повертається 107 українців

Сьогодні відбувся черговий обмін полоненимиих. Вдалося звільнити 107 воїнів – 6 офіцерів, 101 рядового та сержанта. Серед них – 74 оборонці Азовсталі. Про це повідомив глава офісу Президента Андрій Єрмак.

Це військовослужбовці з ЗСУ, ВМС, ТрО, ДПСУ, НПУ, ДССТ, нацгвардійці серед яких троє «азовців», 74 бійця захищали «Азовсталь». Деякі добровольцями летіли вертольотом у Маріуполь, щоб рятувати життя і воювати за місто.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

– Ми повернули додому багатьох поранених у боях. Зокрема, нам вдалося обміняти тяжкопоранених та лежачих із Маріуполя, із «Азовсталі», хлопців з осколковими пораненнями рук та ніг, вогнепальними пораненнями різних частин тіла. Є люди з ампутованими кінцівками та опіками, які не відчувають частину обличчя, з інфікованими ранами. Також є боєць, поранений внаслідок вибуху в Оленівській колонії. Чимало з наших хлопців зазнали поранень ще у березні. Держава зробить все необхідне, щоб допомогти кожному з них. Дякую Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за якісну роботу. Вдячний всій команді, – наголосив посадовець.

%d блогерам подобається це: