У Рівному “кікімори” для військових плетуть навіть безхатьки

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівненському обласному центрі з надання соціальних послуг почали плести спеціальні маскувальні костюми (кікімори) для українських військових. Про це розповіла заступниця директора, завідувачка відділення закладу Наталія Микита.

У Центрі відгукнулися на оголошення відомої рівненської волонтерки Марини Шумарової, яка вже кілька місяців займається з однодумцями плетінням кікімор. Жінки роблять це на подвірї однієї з адміністративних будівель Рівного. Однак із приходом осені через похолодання та дощову погоду волонтери почали іншу локацію. Тому звернулися до рівнян із закликом приєднуватися до такої потрібної роботи, розміщувати у своїх приміщеннях рамки для плетіння кікімор. Тож у центрі швидко це зробили, пані Марина привезла необхідну тканину, провела інструктаж. І вже учора жінки, які тимчасово мешкають у центрі приступили до роботи. 

– Як же я тішуся нашими бджілками))) життя часто випробовувало їх, ми всі буваємо різними, та сьогодні я вражена, які вони молодці. Дякую Marina Shymarova , що розмістила в себе на сторінці оголошення про пошук приміщення, де в дощову погоду можна продовжувати плести кікімори! Дякую всім, хто допоміг, аби це стало можливим! – написала в соцмережі Наталія Микита. – Ми всі разом йдемо до ПЕРЕМОГИ!!! Ніхто не може бути осторонь, кожен допомагає як може!!!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі